Dizin ve
Arama Motoru
Ayrıntılı Arama 

Çekinceler

Site ekleme us sitesi


1- Eklenen linklerin içeriklerinden veya içeriklerinin değişmesinden sorumlu değildir. Ancak ne surette olursa olsun evrensel hukuk kuralları, kanun, ahlak ve adaba aykırı siteler dizine kabul edilmeyecek, edilmiş olsa dahi dizinden yasaklanacaktır.

2- Sitesine linkimizi eklemiş olsa dahi site ekleme talebini kabul etme zorunluluğumuz yoktur,

3- Karşılık linkimizin daha sonra kaldırıldığını otomatik olarak tespit edecek scriptimiz, belirli bir süre sonra tekrar kontrol yapacak, bu süre içinde link yerinde değilse, dizine eklenmiş dahi olsa otomatik olarak banlayacak ve bir daha kesinlikle dizine site eklemesine izin verilmeyecektir.

4- Partner, sponsor vs. her ne vesileyle ücret ödenmiş olsa da eklenen sitelerin dizine kabul edilmesi zorunlu değildir. Bu durumda alınan ücret en geç 1 hafta içinde ödeyenin paypal hesabına iade edilecektir. (Not: Paypal havale ücreti kesintilerinden sorumlu değiliz)

5- Site ekleme talebinde verilen bilgilerden, link içeriklerinden ekleyen sorumlu olduğu gibi, sitemiz gerekli gördüğü takdirde, link bilgilerini, kategoriyi değiştirme veya linki tamamen silme hakkına sahiptir. 

6- Dizine site ekleme talebinde bulunarak, yukarıdaki kuralları peşinen kabul etmiş sayılırsınız. 

Kurallara uymanız dileklerimizle.